Antal medlemmar: 1313 st
  Match & Lag  
MATCHER 2011
A-LAGSTRUPPEN
TABELL
STATISTIK
MATCHBILDER
INFODATABAS
EUROPARESULTAT
AUTOGRAFER



  Välj år  
Samtliga tabeller 1910-2016

Allsvenskan 2009
Allsvenskan 2008
Allsvenskan 2007
Allsvenskan 2006
Allsvenskan 2005
Allsvenskan 2004
Allsvenskan 2003
Allsvenskan 2002
Allsvenskan 2001
Superettan 2000
Allsvenskan 1999
Superettan 1998
Superettan 1997
Allsvenskan 1996
Allsvenskan 1995
Superettan 1994
Superettan 1993





HemmaBortaTotalt
VOFVOFVOFMålP+/-
Malmö FF1311834214559-246735
Helsingborgs IF1221834205549-266523
Örebro SK11135371641040-305210
IF Elfsborg10412761211754-394715
Trelleborgs FF9334291351239-4244-3
Mjällby AIF7624471110936-29437
IFK Göteborg66344710101042-294013
BK Häcken6365461171240-4240-2
Kalmar FF63647410101036-3840-2
Djurgården7444381171235-4240-7
AIK7263391051529-3635-7
Halmstads BK7263391051531-4235-11
GAIS4744110881425-3632-11
Gefle IF456339781533-4629-13
Åtvidabergs FF4653210781532-5129-19
IF Brommapojkarna528159671720-4825-28
Interaktiva tabeller och statistik 2010
För att kunna se interaktiv tabell, jämföra lag, se resultat och statistik mm måste du vara inloggad.

Medlemsnummer:
Lösenord:
Autologin:Info/varning
Har du glömt lösenordet? Klicka här


Bli medlem du också och få tillgång till hela dif.se!

Nyheter

Våra bloggar
RSS  

Djurgårdsandan


Övrigt


 
Djurgården Fotbolls huvudsponsorer
Läs allt om Nya Östermalms IP
Skriv på namninsamlingen för Djurgårdsarenan


Copyright © 2017 Djurgården Fotboll | Kontakta oss | Sajtkarta | DIFTV | Köp biljettpaket | Djurgårdsandan